Kariéra

Kariéra

Realitní a dražební kancelář MGH - CONSULT spol. s r.o. hledá do svého týmu nové spolupracující makléře. Máme zájem o spolupráci s lidmi, kteří jsou ochotni se učit a budovat svoji kariéru realitního makléře.

Práce kvalitního realitního makléře je dlouhodobým procesem, při kterém si makléř buduje svoji klientskou základnu a na jeho píli, profesionalitě a kvalitně odvedených službách se odráží jeho úspěšnost. Hledáme lidi, kteří si to uvědomují a mají zájem se této práci plně věnovat pod hlavičkou naší společnosti.

MGH - CONSULT spol. s r.o. je schopna vám poskytnout reprezentativní zázemí, plně funkční obslužný software, zázemí plošné inzerce na vlastním webu a na nejnavštěvovanějších realitních portálech, na přímo zadávané zakázky od stálých klientů jako podpora na startu, profesní a softwarové zaškolení a veškerý potřebný právní servis.

V případě vašeho zájmu o spolupráci na pozici realitního makléře nám prosím zašlete váš strukturovaný životopis s přiloženou fotografií. Nejlépe elektronicky na adresu: tomas.gono@mgh.cz, či poštou na adresu společnosti. Vaše dotazy rádi zodpovíme na tel. +420 605 296 428.

Těšíme se vás,
MGH team

​​​​​​​

Přidejte se k nám!

*
*
*
*
fullname: fname: lname: email: