„Hotline“ +420 731 100 111
NOVÁ ADRESA
Kruhová 1057/8
Karlovy Vary

Naši partneři

ČMSS, a.s. Ředitelství Jany GONO

Stavební spoření je i v neklidných finančních vodách jistým finančním nástrojem ke zhodnocování Vašich finančních prostředků. Nyní s atraktivním ročním výnosem více než 5 %*.

Princip stavebního spoření je důvodem, proč je také tento produkt nejbezpečnějším finančním systémem na světě. Zároveň je stavební spoření jedinečným spořicím a úvěrovým produktem, jaký nemá na trhu srovnání.

Se stavebním spořením od Lišky získáte nejen atraktivní úrok, ale i další výhody:

  • Možné roční zhodnocení vkladu nyní více než 5 %*
  • Pojištění vkladů ze zákona
  • Noví klienti mohou získat prémii až 3000 Kč - Smlouva zdarma (pro více informací klikněte ZDE)
  • Možnost čerpání výhodného úvěru pro budoucí zajištění bydlení

* Efektivní úroková sazba 5,04 % zohledňuje zdanění úroků, měsíční vklady, státní podporu ve výši až 2000 Kč ročně a úroky z vkladů a státní podpory za dobu spoření od roku 2011 do roku 2017. Současně nezohledňuje standardní úhrady spojené se stavebním spořením.

Ilustrační foto

TRUHLÁŘSTVÍ KORDA

Truhlářství Pavel Korda vzniklo v roce 2005, od kdy poskytuje své služby: Z počátku v provozovně v Karlových Varech, od roku 2006 v provozovně v Sokolově - v areálu bývalé STK, kde působí do současnosti. Vyrábíme pro Vás na zakázku kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, ložnice a jiný atypický nábytek dle Vašeho přání.

Ilustrační foto

ARVOL - interier studio

Společnost ARVOL - interier studio, navázala spolupráci s realitní a dražební kanceláří MGH CONSULT, spol. s r.o. na poli designu a vybavení interiérů. ARVOL zhotovuje 3D virtuální návrhy privátních interiérů - kuchyně, obývací pokoje, ložnice, dětské pokoje, ale i komerční interiéry - restaurace, kanceláře, obchody, firemní prostory a jiné. Také následně po 3D návrhu Vám může pomoci s realizací Vašeho interiéru. Společnost má několikaleté zkušenosti, takže Váš interiér bude jistě podle Vašich představ a budete se v něm cítit skvěle.

Vaše dotazy a Váš zájem směřujte na tel. 773 956 804, paní Jančárková

http://www.arvol.cz

Ilustrační foto

SATREZIDENC s.r.o.

Firma SATREZIDENC byla založena v roce 1996 a je registrována v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Plzni, oddíl C., vložka 7758

Statutárním orgánem firmy je její jednatel p. Jan Šaling.

Sídlo naší firmy je v Karlových Varech, kontaktní adresa: Dalovická 106/19, 360 04 Karlovy Vary a bylo nám přiděleno identifikační číslo organizace (IČO) 25200143.

Díky technickému a materiálnímu zázemí a vysoké profesionalitě našich zaměstnanců jsme schopni rychle a pružně řešit jakékoliv potřeby našich investorů.

Za dobu svého působení jsme již realizovali řadu stavebních akcí.

Společnost SATREZIDENC vyvíjí maximální úsilí přispět ke kvalitnějšímu a ekonomičtějšímu stavebnictví současnosti, splňujícímu současně všechny požadavky zákazníka. Pro tyto cíle musí společnost využívat nejvyšších standardů pro dodržování ochrany životního prostředí, pracovní hygieny, a bezpečnosti práce.

Práce zajišťujeme zkušeným, kvalifikovaným a pravidelně školeným personálem.

Stálým a prvořadým cílem naší firmy je nabízet našim partnerům práce v nejvyšší kvalitě za přiměřenou cenu.

Ilustrační foto

Dům jedním tahem

Společnost Dům jedním tahem staví na základě dlouholetých zkušeností domy z prefabrikovaných dílců vyrobených z keramického betonu. Spojením zkušeností, unikátního stavebnicového systémů a přírodního materiálu tak vznikají domy, které mají výborné izolační vlastnosti a příjemné mikroklima (jako v cihlových domech). Další výhodou je rychlost výstavby: hrubá stavba za 5 dnů, dům na klíč do 6 měsíců.

Ilustrační foto

TAYLOR okna dveře, s.r.o.

Firma Taylor vznikla v roce 1994 a v roce 2006 se pak transformovala na společnost s ručením omezeným. Specializuje se na dodávky montáže stavebních výplní všech typů a složitostí. Našim zákazníkům nabízíme výrobky nejvyšší kvality od renomovaných tuzemských i zahraničních výrobců s dlouholetou zárukou a rychlým servisem.

Zajišťujeme dodávky jak firmám, tak i soukromým osobám.

Filozofie firmy je založena na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi tak, abychom byli schopni vyhovět jeho potřebám a požadavkům. Směrodatná je pro nás naprostá spokojenost našich klientů a dlouhodobá spolupráce.

Ilustrační foto

BÁČA, s.r.o. - provádění inženýrských sítí

BÁČA s.r.o. je česká, rodinná, stavební společnost, působící v regionu Karlovy Vary. Byla založena v roce 2003 jako společnost s ručením omezeným a je právním nástupcem stavební firmy Ing. Miloš Báča, podnikající od roku 1991.

Společnost sídlí v Otovicích u Karlových Varů. K 31.12.2005 zaměstnává celkem 15 zaměstnanců, z toho 3 pracovníky THP a 12 pracovních dělníků. Naprostá většina zaměstnanců působí ve společnosti od data vzniku. Její základní působnost je zaměřena na Karlovarský kraj.

Ředitel společnosti Ing. Miloš Báča obdržel 10/1994 osvědčení o autorizaci v oboru vodohospodářské stavby. Je také členem České komory autorizovaných inženýrů, Českého svazu stavebních inženýrů a členem Svazu podnikatelů ve stavebnictví.

Společnost je od roku 1991-nejprve jako fyzická osoba Ing. Miloš Báča - členem Regionálního stavebního sdružení Karlovy Vary (www.rsskv.cz).

Ilustrační foto

TIMA Karlovy Vary

Firma TIMA spol.s r.o., obchodně výrobní služby byla založena jako český podnikatelský subjekt v září roku 1991. Postupným rozvojem a širším záběrem se dnes společnost řadí k již tradičním a spolehlivým podnikatelům v celém spektru stavebního trhu v oblasti Karlovarského, Ústeckého, Plzeňského a Středočeského kraje včetně hlavního města.

Spolu s rozvojem společnosti a změnami na trhu stavebních prací,se společnost postupně rozšiřovala a specializovala své činnoti.Důsledkem je i nárůst kapacitních možností až na současný stav. V současné době společnost nabízí a provádí veškeré stavební práce se zaměřením na výstavbu a rekonstrukci hotelových a lázeňských komplexů, průmyslových staveb, bytových a občanských staveb. Kromě těchto tradičních činností je orientace firmy zaměřena na inženýrské sítě (kanalizace, vodovody, ČOv), sanace betonových konstrukcí,silnoproudá elektroinstalace NN a VN (do 1000 V), výstavba a údržba rozvodů veřejného osvětlení,katodová ochrana trubních systémů .

Nejhlubší a velmi odborná specializace firmy je v oblasti liniových staveb plynovodů (nízkotlakých, středotlakých i vysokotlakých) včetně nových rozvodů a rekonstrukcí původních rozvodů (vysokotlakých, středotlakých i nízkotlakých) v městských i průmyslových aglomeracích. Specializace firmy v této oblasti zahrnuje i práci na plynovodech tzv. pod přetlakem plynu (balonování, stoplování -propoje plynovodů od NTL po VTL). Oprávnění a certifikace společnosti zahrnuje všechny materiálové varianty rozvodů - ocel, plast, nerez, měď. Další činnost, kterou vykonáváme v této oblasti je i údržba a opravy regulačních stanic plynu.